Apie mus
Sunkvežimiai
Paslaugos
Galerija
Vizija
Kontaktai
 
 

Turite krovinį - siūlykite, pervešime laiku, patikimai ir užtikrintai visada.

Renkame pilnus bei dalinius ir smulkius krovinius ir juos pervežame į Jums reikiamą vietą.

Visada gausite informaciją kur randasi vilkikas, kiek kelio liko iki iškrovimo vietos ir kada vilkikas bus iškrovime.

Pagarbiai, UAB "KROSERA"

 
 
 
 
 

Sunkvežimiai

 
 

Sunkvežimis - įmonės įvaizdis vežėjų rinkoje. Kiekviena transporto įmonė siekia turėti kuo didesnę gamą sunkvežimių, kad klientas galėtų rinktis jam reikiamo tipo ir reikiamo didumo sunkvežimį, kuris yra reikalingas kroviniui pervežti.

Įmonės autoparkas. Įmonė turi įvairių dydžių sunkvežimių, kurie gali vežti krovinius nuo 1 tonos iki 24 tonų. Turime ir sunkvežimių, kurie turi liftus gale. Įmonės automobilių parkas kasmet yra atnaujinamas. Sunkvežimius prižiūri tik profesionalūs mechanikai. Įmonė turi savo servisą, kuriame atliekami sunkvežimių remonto darbai.

Galime pasiūlyti įvairaus tipo sunkvežimius su įvairaus tipo priekabomis. Turime šaldytuvų (refridžeratorių), bačkų, tentinių-užuolaidinių priekabų, tentinių-užuolaidinių priekabų su bortais ir dar daugybę kitų rūšių priekabų, kurios tiktų Jums ir Jūsų kroviniui.

Daugumoje įmonės sunkvežimių yra įtaisyta sekimo įranga, kad galėtumėme matyti, kur reikiamas sunkvežimis randasi, kiek nuvažiavo kelio, kada pradėjo darbą, kur buvo sustojęs ir t.t. Taigi, naudojantis šia priemone, klientui visada suteiksime greitą ir teisingą informaciją kaip juda krovinys.

 

 

 

 

 

 

 
  
Copyright © Krosera 2012